Uncategorised

Bod Lenses plėtra ir pirmasis stendas OPTI 2020 Miuncheno parodoje!

By 15th January 2020 No Comments

Bod Lenses dalyvavimą Europos regėjimo sprendimų mugėje OPTI 2020, Miunchene vadiname puikiu naujų metų startu ir atspirtimi dar didesniems iššūkiams. Bod Lenses komanda ką tik grįžo iš parodos Miunchene, kurios statistika kalba pati už save: 60 tūkst. kv. m plote naujausius optometrijos, oftalmologijos sprendimus ir paslaugas pristatė 605 dalyvių iš 39 pasaulio šalių. Čia susirinko visi akinių lęšių, rėmelių ir regėjimo technologijų gigantai, rinkos lyderiai.

Per 3 dienas mugę aplankė 28 tūkst. lankytojų ir esame tikri, kad dauguma jų tikrai prisimins Bod Lenses kaip moderniausią Rytų Europoje daugiafunkcinių lęšių gamintoją.

“2019 m. mūsų akinių lęšių gamybos verslas augo 30%, neabejoju, kad 2020 m. jis augs panašiais tempais. O gal ir dar sparčiau, nes šiandien galutinai skaitmenizuodami gamybą, turėsime dar geresnes augimo galimybes. Akivaizdu, kad tapome labai stipriu ir konkurencingu Europos rinkos žaidėju, kas akivaizdžiai matėsi iš nuolat mumis besidomėjusių konkurentų.” – sako V. Janulevičius

Dėkojame komandai už puikų darbą ir jau ruošiamės atnaujintos Bod Lenses Vilniaus gamyklos pristatymui!

Visos nuotraukos:
http://bit.ly/2tlOIPf

Leave a Reply