Akcijos ir naujienos

Optikų konferencija BOD‘18

Šių metų gegužės 25 dieną įvyko jau antroji mūsų rengiama „Optikų konferencija BOD'18" pritraukusi gausybę dėmesio. Gegužės pabaigoje rengiama konferencija tapo BOD lęšių tradicija švęsti ir dalintis patirtimi, naujienomis bei žiniomis su mūsų partneriais.

Konferencijoje dalyvavo daugiau nei 120 mūsų partnerių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Lenkijos, Kipro, Graikijos, Ispanijos, Vokietijos, Šveicarijos bei Airijos. Tai buvo visos dienos renginys prasidėjęs nuo 9 val. ryto ir truko iki 16.30 val vakaro. Konferencija buvo informatyvi bei kitokio formato nei tradicinės konferencijos optikos rinkoje.

Konferencijoje buvo pristatyti mūsų partneriai UNICO Graber – apsauginiai rėmeliai gaminami pagal receptą, partneris IOT - BOD lęšių dizaino kūrėjai, kurie kartu su mūsų laboratorija įgyvendino 3 paskaitų ciklą. Pranešėjai E. Chamorro, J. Rocabruna bei E. Palevčius  papildė vienas kitą pristatydami temas apie kompensaciją, personalizaciją, pritaikomumą bei šios problemos išsprendimo.

Partneris iš Vokietjos pristatė premium lešių dangų dengimo procesus, Cotec įmonė remiasi daugiamete patirtimi ir specializuojasi lešių dangų technologijose. Konferencijos metu buvo kalbama ir apie stilingus bei ypatingai spalvotus akinių rėmelius - Etnia Barcelona. Renginio programą papildė lektorė  A. Kazlauskaitė Godopoco komunikacijos, improvizacijos trenerė kalbėdama apie komunikacijos svarbą. Renginio pabaigoje buvo pristatytas Transitions prekinio ženklo atsinaujinimas, Nupolar ir Tribrid produktų pristatymas.

Kavos pertraukėlių bei pietų pertraukos metu dalyviai buvo pakviesti apžiūrėti Etnia Barcelona  bei Holy Wood eyewear akinių rėmelių kolekcijas, kurios prikaustė dalyvių dėmesį, o taip pat BOD lęšiai pristatė VR virtualios realybės akinius.

Norime padėkoti visiems dalyvavusiems ir taip pat pasakyti, kad šis renginys buvo pradžia mūsų rengiamų konferencijų ateityje.