Akcijos ir naujienos

MIDO 2018

Vasario  24-26 dienomis “Baltic Optical Dimension” komanda aplankė MIDO 2018 parodą, vykusią Italijoje, Milane – madų sostinėje. Tai viena didžiausių optikos parodų pasaulyje, pritraukianti žymiausius pasaulinius prekės ženklus bei optikos gigantus.

Parodoje dalyvavo 1305 dalyviai su stendais, t.y. 9% daugiau nei 2017 m, o lankytojų skaičius viršija 58000 kvalifikuotų optikos specialistų. Kasmet dalyvių skaičius didėja, tad šiemet MIDO parodoje dalyvavo 4.9%  daugiau nei praeitais metais.

Kelionė truko tik 2 dienas, tačiau nuveikta labai daug ir parsivežta naujų įspūdžių, pažinčių, patirčių bei naujų darbų! Mūsų komanda iš MIDO 2018 parsivežė tik įkvėpimą, puikias emocijas bei naujus planus ateičiai. Paroda yra puiki vieta susitikimams su partneriais, tiekėjais bei naujų eksporto rinkų atstovais.

Šiais metais taip pat buvo susitikimų dėl gamybos dalies perkėlimo į BOD laboratoriją. Mūsų gamybos liniją bei kokybę ypač vertina žinomiausi prekės ženklai, kurie nori dalį savo produkcijos gamintis būtent pas mus. Džiaugiamės, kad apie mus kalba ir mūsų produkcija domisi didžiausios optikos gigantės.

Grįžome kupini įspūdžių iš didžiausio optikos gigantų susitikimo, pasisėmę naujienų, inovacijų, naujausių technologijų bei tendencijų dominuosiančių ateinančiais metais.

 

 

​​​​​​